O nás

Kamilos Show Band patří k nejvyhledávanějším hudebním skupinám v České republice i v zahraničí. Velkou oblibu si získal především obrovskou hudební profesionalitou, šíří repertoáru a schopností spojit vynikající muzikantský výkon se smyslem pro humor a skutečnou show v tom nejlepším slova smyslu.

Poprvé se báječná parta muzikantů sešla na profesionálních prknech 1. července 1988. Jejími řadami prošla řada skvělých instrumentalistů a zpěváků, jako například trumpetisté František Schejbal a Vladimír Smutný, zpěvačky Petra Viktorínová, Sany Skopalová či z Německa Ramona Lukas.

V současné době jsou kmenovými hráči Kamilos Show Bandu Kamil Štědrák, Tomáš Čech, Ivan Strnad a Petr Vlačuha, kteří mezi sebe zvou renomované hudební hosty.

Členové tohoto ojedinělého uskupení skvěle vládnou nejen tradičními nástroji jako jsou  klávesy, trubka, klarinet, saxofon, bicí, ale do jejich instrumentaria patří například i okouzlující panova flétna, melafon, violoncello, harmonika.  Jsou to i dobří zpěváci a baviči, kteří umí navázat bezprostřední kontakt s publikem.

V jejich repertoáru najdeme skladby od taneční hudby přes pop, rock, oldies, jazz, country až po klasiku a lidovky. Jejich flexibilní vystoupení mohou využít jak pořadatelé soukromých párty, tak organizátoři plesů, zábavných pořadů, promenádních lázeňských koncertů či jakýchkoli společenských akcí. K působivosti jejich vystoupení přispívá v neposlední řadě také pestrá škála kostýmů a rekvizit.

Své publikum mají tito muzikanti tělem i duší nejen doma, ale i v Německu, Švýcarsku, Itálii, Švédsku, Rakousku, Finsku a dalších zemích Evropy.

V České republice patří k jejich nejoblíbenějším jevištím ta v TOP Hotelu Praha, Grandhotelu Pupp v Karlových Varech a v Casinu Mariánské Lázně. V posledních letech patří k nejvyhledávanějším kapelám na prestižním pivním festivalu Oktoberfest v německé metropoli.

Vzhledem k jejich variabilitě je vystoupení dostupné nejširšímu okruhu zájemců.

Kamilos Show Band disponuje bohatým technickým vybavením, tedy vysoce profesionální zvukovou a světelnou aparaturou, a ve smluvní ceně je vždy zahrnuta i vlastní doprava.

Facebook IconYouTube Icon