O nás

Kamilos Show Band pat┼Ö├ş k┬ánejvyhled├ívan─Ťj┼í├şm hudebn├şm skupin├ím v┬á─îesk├ę republice i v┬ázahrani─Ź├ş. Velkou oblibu si z├şskal p┼Öedev┼í├şm obrovskou hudebn├ş profesionalitou, ┼í├ş┼Ö├ş reperto├íru a schopnost├ş spojit vynikaj├şc├ş muzikantsk├Ż v├Żkon se smyslem pro humor a skute─Źnou show v┬átom nejlep┼í├şm slova smyslu.

Poprv├ę se b├íje─Źn├í parta muzikant┼» se┼íla na profesion├íln├şch prknech 1. ─Źervence 1988. Jej├şmi ┼Öadami pro┼íla ┼Öada skv─Ťl├Żch instrumentalist┼» a zp─Ťv├ík┼», jako nap┼Ö├şklad trumpetist├ę Franti┼íek Schejbal a Vladim├şr Smutn├Ż, zp─Ťva─Źky Petra Viktor├şnov├í, Sany Skopalov├í ─Źi z┬áN─Ťmecka Ramona Lukas.

V sou─Źasn├ę dob─Ť jsou kmenov├Żmi hr├í─Źi Kamilos Show Bandu Kamil ┼át─Ťdr├ík, Tom├í┼í ─îech, Ivan Strnad a Petr Vla─Źuha, kte┼Ö├ş mezi sebe zvou renomovan├ę hudebn├ş hosty.

─îlenov├ę tohoto ojedin─Ťl├ęho uskupen├ş skv─Ťle vl├ídnou nejen tradi─Źn├şmi n├ístroji jako jsou┬á kl├ívesy, trubka, klarinet, saxofon, bic├ş, ale do jejich instrumentaria pat┼Ö├ş nap┼Ö├şklad i okouzluj├şc├ş panova fl├ętna, melafon, violoncello, harmonika.┬á Jsou to i dob┼Ö├ş zp─Ťv├íci a bavi─Źi, kte┼Ö├ş um├ş nav├ízat bezprost┼Öedn├ş kontakt s┬ápublikem.

V┬ájejich reperto├íru najdeme skladby od tane─Źn├ş hudby p┼Öes pop, rock, oldies, jazz, country a┼ż po klasiku a lidovky. Jejich flexibiln├ş vystoupen├ş mohou vyu┼ż├şt jak po┼Öadatel├ę soukrom├Żch p├írty, tak organiz├íto┼Öi ples┼», z├íbavn├Żch po┼Öad┼», promen├ídn├şch l├íze┼łsk├Żch koncert┼» ─Źi jak├Żchkoli spole─Źensk├Żch akc├ş. K┬áp┼»sobivosti jejich vystoupen├ş p┼Öisp├şv├í v┬áneposledn├ş ┼Öad─Ť tak├ę pestr├í ┼ík├íla kost├Żm┼» a rekvizit.

Sv├ę publikum maj├ş tito muzikanti t─Ťlem i du┼í├ş nejen doma, ale i v┬áN─Ťmecku, ┼áv├Żcarsku, It├ílii, ┼áv├ędsku, Rakousku, Finsku a dal┼í├şch zem├şch Evropy.

V┬á─îesk├ę republice pat┼Ö├ş k┬ájejich nejobl├şben─Ťj┼í├şm jevi┼ít├şm ta v┬áTOP Hotelu Praha, Grandhotelu Pupp v┬áKarlov├Żch Varech a v┬áCasinu Mari├ínsk├ę L├ízn─Ť. V┬áposledn├şch letech pat┼Ö├ş k┬ánejvyhled├ívan─Ťj┼í├şm kapel├ím na presti┼żn├şm pivn├şm festivalu Oktoberfest v┬án─Ťmeck├ę metropoli.

Vzhledem k┬ájejich variabilit─Ť je vystoupen├ş dostupn├ę nej┼íir┼í├şmu okruhu z├íjemc┼».

Kamilos Show Band disponuje bohat├Żm technick├Żm vybaven├şm, tedy vysoce profesion├íln├ş zvukovou a sv─Ťtelnou aparaturou, a ve smluvn├ş cen─Ť je v┼żdy zahrnuta i vlastn├ş doprava.

Facebook IconYouTube Icon